System pozycjonujący TLS-CAR
System pozycjonujący TLS-CAR
Ramię gwintujące TP915
Ramię gwintujące TP915
Ramię gwintujące TP1100
Ramię gwintujące TP1100
Ramię gwintujące TP1300  wraz ze stołem roboczym
Ramię gwintujące TP1300 wraz ze stołem roboczym
Ramię gwintujące TP1300
Ramię gwintujące TP1300
Ramię reakcyjne CAR
Ramię reakcyjne CAR
Ramię reakcyjne LINEAR
Ramię reakcyjne LINEAR
Ramię reakcyjne PARALLEL 1
Ramię reakcyjne PARALLEL 1
Ramiona  gwintująceTP1800 & 2000
Ramiona gwintująceTP1800 & 2000

Stanowiska produkcyjne w każdej branży, charakteryzują się powtarzalnością operacji przy dużym natężeniu pracy. Podczas operacji wkręcania czy gwintowania, cały moment obrotowy i ciężar narzędzia, spoczywa na operatorze co często prowadzi do kontuzji. Dzięki zastosowaniu urządzeń takich jak ramię reakcyjne, odciążamy pracownika, jednocześnie zwiększając precyzję jego pracy.

RAMIONA REAKCYJNE DO WKRĘTAREK

Łatwe w obsłudze i montażu ramiona reakcyjne są kompatybilne z większością dostępnych na rynku wkrętaków i pozwalają na przejęcie niekorzystnych czynników pracy. Do operatora należy jedynie odpowiednie kierowanie narzędziem. W ofercie znajduje się również unikatowy system pozycjionujący TLS, zapisujący kolejność i pozycję poszczególnych śrub, zupełnie eliminując możliwosć błędów montażowych.

ELEKTRYCZNE RAMIONA GWINTUJĄCE

Gwintowanie otworów stanowi duże wyzwanie dla operatora ze względu na znaczącą masę narzędzia oraz wymaganą prezycję. Dzięki zastosowaniu ramion gwintujących, ciężar pracy, przeniesiony zostaje na urządzenie, podczas gdy operator odpowiada jedynie za prowadzenie narzędzia. Ramię sprzężone jest z jednostką kontrolną, dającą niezliczone możliwości sterowania momentem, prędkością czy ilością obrotów.